Náš školní pěvecký sbor Lubiňáček se v sobotu 17. 5. zúčastnil dalšího ze série koncertů Bila hura, Černy les. Tentokrát se již třetí koncert tohoto cyklu konal na Hukvaldech.
Společně s ostatními pěveckými sbory zazněly krásné lidové písně, které vytvořily příjemnou a slavnostní atmosféru. Koncert se velmi vydařil a všichni účinkující si odnesli spoustu hezkých zážitků i potlesk spokojeného publika.
Pokud jste naše malé zpěváky ještě neměli možnost slyšet, stále máte příležitost. Poslední koncert tohoto školního roku čeká sbor Lubiňáček v neděli 31. 5. v Příboře. Budeme rádi, když přijdete naše zpěváky podpořit.
Lubina 60, 742 21 Kopřivnice